Best Oil Česká republika s.r.o., provozovatel internetového obchodu Mazivaonline.cz, je nástupnickou organizací firmy Jaroslav Lekeš-Best Oil, jež se od svého založení v roce 2003 specializuje na dovoz a prodej kompletního portfolia olejů a maziv Shell.

HISTORIE SPOLEČNOSTI

2003 – 2007

Založení společnosti, působení v roli autorizovaného distributora Shell pro region jihovýchodní Moravy.

2008 - 2014

Přímý zákazník společnosti Shell Czech Republic a.s. s působností po celém území České republiky a Slovenska.

2012

Zásadní zvrat v působení Best Oil Česká republika s.r.o.

Ukončením obchodní činnosti společnosti Shell Czech Republic a.s. v oblasti olejů a maziv v České republice a na Slovensku, se Best Oil rychle ujímá role jednoho z největších nezávislých prodejců olejů a maziv Shell na výše uvedeném trhu.

Přestože hlavní doménou společnosti Best Oil nadále zůstává dovoz a velkoobchodní prodej olejů a maziv Shell, v portfoliu produktů naleznete i vynikající chladící kapaliny značky GLYSANTIN od společnosti BASF, špičková aditiva a servisní přípravky značky WYNN’S či vysoce kvalitní biologicky odbouratelná maziva BIOSTAR.

Sídlo i sklady společnosti Best Oil se nachází v České republice. Skladem naleznete většinu produktů z portfolia olejů a maziv Shell, včetně průmyslových specialit.

Abychom pro naši distribuční síť byli spolehlivým partnerem, dbáme na včasné dodávky, expresní doručení, vysokou kvalitu služeb, promyšlenou marketingovou podporu a prvotřídní jakost produktů. 

VSTOUPIT DO OBCHODU